INFORMACJA DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW
Dodane przez Meru dnia Maj 05 2014 18:06:44

Wszystkie REALNE osoby pragnące zostać nowymi użytkownikami naszego serwisu www prosimy o dokonanie standardowej rejestracji, a następnie o poinformowanie nas o tym za pomocą formularza kontaktowego. W przeciwnym razie każde nowe konto zostanie potraktowane jako spamerskie i usunięte.


Treść rozszerzona

Wszystkie REALNE osoby pragnące zostać nowymi użytkownikami naszego serwisu www prosimy o dokonanie rejestracji, a następnie o poinformowanie nas o tym za pomocą formularza kontaktowego. W przeciwnym razie każde nowe konto zostanie potraktowane jako spamerskie i usunięte. Niestety na naszej stronie rejestrują się ogromne ilośći fikcyjnych osób w celach późniejszego rozsyłania spamu, administrator niemal nie nadąża z ich usuwaniem na bieżąco. Jednak zawsze można kogoś zbanować lub usunąć przez pomyłkę, a dodatkowa informacja poprzez formularz kontaktowy, najlepiej wysłana z tego samego maila, któy został podany przy rejestracji pomoże uniknąć takich sytuacji.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia, ale niestety internet rządzi się bardzo specyficznymi regułami... A spamerom mówimy stanowcze NIE.